У Великобританії заборонять збиратися компаніями більше 6 осіб. Штраф – від 100 тисяч фунтів

У Великобританії введуть нові обмеження через спалах коронавірусу в королівстві. Головне з них – заборона збиратися в громадських місцях компаніями більше шести осіб. У разі порушення мінімальний штраф становитиме 100 тисяч фунтів стерлінгів.

Про нововведення має в середу оголосити прем’єр-міністр Борис Джонсон, пише Інтерфакс.

«Ми повинні діяти негайно, щоб зупинити поширення вірусу. Тому ми спрощуємо і підсилюємо правила соціальних контактів, роблячи їх більш зрозумілими і доступними для поліції », – йдеться в заяві Джонсона, поширеному його канцелярією.

«Дуже важливо, щоб люди тепер дотримувалися ці правила і пам’ятали основи – мити руки, закривати обличчя, тримати дистанцію від інших і проходити тест, якщо у вас є симптоми», – підкреслює прем’єр.

Згідно з новими правилами, будуть введені обмеження на збори понад шість чоловік. Дана заборона набуде чинності наступного тижня, і порушники можуть бути оштрафовані на суму від 100 фунтів стерлінгів (близько 3,6 млн гривень – Ред.).

Обмеження будуть поширюватися на закриті і відкриті збори, включаючи громадські парки і приватні будинки.

Тільки за останні три дні в країні було зареєстровано майже 8 500 підтверджених випадків захворювання COVID-19, повідомляє The Guardian.

За даними інституту Джонса Хопкінса, зараз в країні зареєстровано 354 917 хворих, 41 675 осіб померли.

Джерело: