У центрі Києва ранкова бійка молоді закінчилася стріляниною і різаниною

В суботу вранці, близько 4:00 годин біля Бессарабської площі в Києві («Арена-сіті») натовп молодих людей влаштувала розбірки, які закінчилися стріляниною. В результаті інциденту є постраждалі. Про це повідомляє «Київ Оперативний» в своєму Telegram-каналі.

«Бійка зі стріляниною в 04; 00 ранку в самому центрі міста – в Арені, що на Бессарабці. Просто натовп молодих людей, які б’ються між собою. Є постраждалі », – йдеться в повідомленні.

Очевидиця бійки повідомила, що правоохоронці були на місці стрілянини і розборок, які відбулися в «Арена Сіті». За її словами, приймати будь-які заходи вони не поспішали, хоча один з учасників сильно постраждав.

Про це розповіла очевидиця інциденту, її повідомлення цитують місцеві телеграм-канали.

«У Арена Сіті – є кафе Godz – там відпочивали турки і араби, все було добре, але потім вони перебравшись в« ЛиНОС» (в« Арені »), щось не поділили – була спочатку бійка, і поліз наш заступатися (київський хлопчик) і йому, не знаю, випадково або спеціально, перерізали горло – люди з боку викликали швидку і поліцію», – йдеться в повідомленні дівч

В центре Киева толпа молодежи устроила разборки. Фото: Telegram/ХК

В центре Киева толпа молодежи устроила разборки. Фото: Telegram/ХК

У центрі Києва натовп молоді влаштувала розбірки. Фото: Telegram / ХК

Дівчина стверджує, що потім ситуація стабілізувалася, але ненадовго.

«… потім знову це все повторилося в 6-7 ранку, і почалася вже стрілянина, і стріляли в усіх людей поспіль (а поліція просто стояла осторонь і спостерігала за цим всім і чекали, поки застрелять когось)! Немає слів, одні емоції були в той момент! » – йдеться в тексті повідомлення.

Після зауважень, правоохоронці все ж почали затримувати учасників розборок, проте деяких з них відпускали прямо з місця інциденту.

 

В центре Киева толпа молодежи устроила разборки. Фото: Telegram/ХК

В центре Киева толпа молодежи устроила разборки. Скриншот: Telegram/ХК

Точна причина конфлікту зараз з’ясовується.