«У тому числі і летальну зброю». Байден розповів про плани США по Україні, якщо він стане президентом

Джо Байден, кандидат в президенти США від демократів і суперник Дональда Трампа на майбутніх виборах, заявив, що він має намір наполягати на завершенні війни на Донбасі і допомагати Україні боротися з корупцією, якщо здобуде перемогу в ході голосування.

Про це свідчить інформація з релізу американського політика під назвою «Бачення Джо Байдена відносин Америки з Україною».

«Байден буде домагатися завершення конфлікту в Україні і буде працювати з європейськими союзниками, щоб підтримати Україну, яка прагне до суверенного, демократичного і процвітаючого майбутнього, якого вона заслуговує», – сказано в повідомленні.

За словами Байдена, він має намір надавати військову допомогу Україні, в тому числі поставити і летальну зброю. Крім того, в разі перемоги на виборах, Байден планує закликати український уряд, бізнес і громадянське суспільство до рішучої боротьби з корупцією.

«Джо Байден розуміє те, чого не розуміє Дональд Трамп: Україна бореться за захист своєї незалежності і суверенітету. Успіх України сприятиме кращій безпеки і стабільності Європи в інтересах Америки », – йдеться в заяві.

Что Байден планирует делать в отношениях с Украиной. Скриншот релиза

Джерело: