У столичному ресторані СБУ затримала чиновника Держрезерву при отриманні мільйонного хабара

Чиновник однієї з хлібних баз Держрезерву, де недавно з’ясувалося, що миші з’їли 2700 вагонів зерна, намагався налагодити схему незаконної реалізації зернових запасів країни афілійованим комерційним структурам. Для цього він зі спільниками підробили документи про нібито відвантаження пшениці для зберігання на складах хлібної бази, але був викритий правоохоронцями. Про це повідомляється на сайті СБУ.

За даними спецслужби, зловмисник з хлібної бази Держрезерву створив умови для розкрадання понад тисячу тонн державних запасів зерна. До угоди він привернув представників кримінальних кіл Росії.

Правоохоронці затримали чиновника під час отримання хабара в мільйон гривень за незаконну реалізацію 1300 тонн пшениці на загальну суму 8 мільйонів гривень.

За даними «Країни», затримання було здійснено вчора, 11 серпня, в київському ресторані Beef на вулиці Шота Руставелі.

Отримав гроші чиновника Держкомрезерву та його спільників правоохоронці поклали обличчям вниз прямо в залі ресторану і почали документувати отримання хабара. Для зручності і наочності, пачки грошей і окремі великі купюри розкладали на столах.

разложенные на столе денежные купюры

правоохранители и задержанный в зале ресторанаизъятые пачки денегправоохранители документируют взятку

Зараз вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 190 (шахрайство) і ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України та обрання останнім запобіжного заходу. Затриманому чиновнику загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна.

Джерело: