У США засудженого на 1000 років педофіла відпустили з в’язниці достроково

Колекціонер дитячого порно відбувся невеликим терміном. Фото: nypost.com
У США педофіла з штату Джорджія Пітера Меллорі, засудженого до тисячі років в’язниці, звільнили на свободу умовно-достроково. Рішення виніс апеляційний суд, а окружний прокурор поскаржився, що він «був не в силах зупинити це».

Про це повідомляє видання New York Post.

Меллорі працював членом окружної комісії і був власником незалежної телестанції в кампусі Технічного коледжу Західної Джорджії. На початку 2000-х поліція взялася розслідувати випадки завантаження порнографічних фотографій і відео на території кампуса. Правоохоронці підозрювали одного зі студентів, проте під час обшуку на комп’ютері Меллорі виявили понад 26 тисяч файлів з дитячою порнографією.

У 2011 році Меллорі заарештували і звинуватили в зберіганні дитячого порно, фальсифікації доказів і вторгненні в приватне життя. У 2012 році, оголошуючи йому вирок, окружний суддя назвав злочинця, «ймовірно, найактивнішим колекціонером дитячої порнографії в усьому світі» .У в’язниці Меллорі провів всього вісім років. Апеляційний суд в травні ухвалив, що педофіл вже відсидів достатній термін, і через три тижні чоловіка відпустили.