У США поліцейські, що прибули на виклик для порятунку самогубця пристрелили його через 4 секунди

Мешканка Колльервілля в штаті Теннессі Еліс Хоул звернулася до суду після вбивства її чоловіка поліцейським, якого викликали через бажання чоловіка покінчити життя самогубством.

Про це повідомляє WMC5.

Так, адвокат жінки Джеффрі Розенблюм розповів, що 3 червня 2019 роки дівчина подзвонила в поліцію, так як її чоловік Девід заявив, що через депресію накладе на себе руки за допомогою рушниці. Чоловік перестав пити призначені лікарем препарати і зважився на такий крок.

Однак на виклик приїхала не група допомоги в кризових ситуаціях, а поліцейські штурмовики. Відзначається, що офіцер Остін Уейгспек зажадав, щоб Девід кинув рушницю, а протягом чотирьох секунд після вимоги вистрілив в нього.

Дівчина зазначає, що не заявляла про загрозу своєму життю при виклику поліції, а днем ​​раніше на такий же виклик приїжджала група допомоги і зробила висновки, що життя чоловіка нічого не загрожує.

Однак захисник міської влади стверджує, що чоловік міг становити небезпеку для оточуючих. Так як його дружина викликала поліцію, то сам Девід злився і прямував до дружини з рушницею і не кидав зброю.

Джерело: