У США п’яна вчителька не змогла запалити косяк на випускному і спокусила школяра втричі молодшого за неї

У США вчительку з Флориди пред’явили звинувачення в оральному сексі з 15-річним підлітком, який прийшов на випускний своєї сестри. Злочин стався в одній зі шкіл міста Лейкленд.

Про це повідомляє видання New York Post.

49-річна вчителька середньої школи Леслі Бушарт розповіла слідчим, що на церемонії в Лейкленді вона, перебуваючи в п’яному стані, відвела в сторону одного з учнів, щоб покурити з ним марихуану.

За її словами, алкоголь настільки сильно вдарив їй в голову, що вона не змогла запалити сигарету, тому замість куріння вирішила зайнятися з 15-річним хлопчиком оральним сексом.

Педагог з 29-річним стажем зізналася поліції, що часто робить це, коли напивається.

Незабаром після сексу з підлітком Бушарт розбовтала про пригоду іншим гостям, а ті доповіли матері хлопчика. Батьки, як висловилася поліція, «не дуже зраділа такому збігу обставин».

Бушарт пішла з заходу, але незабаром зв’язався з мамою хлопчика в Facebook Messenger, щоб спробувати виправдати свою поведінку станом сп’яніння.

25 червня вчительку заарештували і звинуватили в непристойній поведінці. У поліції вважають, що вона повинна сісти в тюрму. А школа вже готує її звільнення.

Джерело: