У «Слузі народу» відреагували на заяву нардепа Галушка про вихід з партії

Партія «Слуга народу» назвала слова народного депутата Миколи Галушка про продаж місць у списках «дуже серйозними звинуваченнями», водночас у політсилі наголосили – від парламентаря поки не надходила офіційна письмова заява про вихід з партії.

Джерело: повідомлення партії «Слуга народу» у Facebook

Дослівно: «Депутат виклав у соцмережі відеозвернення до президента України, в якому зазначив, що всі місця в списку «Слуги Народу» на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані. Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки».

Деталі: При цьому у політсилі зазначили, що також перевіряють факти, які навів керівник Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський: «За його даними, пан Галушко зустрічався з політичними опонентами «Слуги Народу» на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори».

У «Слузі народу» додали, що коли від депутата надійде офіційна письмова заява про вихід з партії, то її розглянуть у відповідному до статуту порядку.

Окрім цього у повідомленні говориться: «Про вихід пана Галушка з фракції «Слуга Народу» у парламенті не йдеться».

Джерело: