У селі під Харковом півтисячі жителів вимагають виселити ромів. Акція переросла в зіткнення

У селі Андріївка Харківської області більше 500 чоловік вийшли на мітинг з вимогою виселити ромів з населеного пункту. Акція протесту переросла в зіткнення. Місцеві жителі намагалися прорватися на подвір’я будинку, де проживають представники цієї етнічної меншини.

Про це в суботу, 29 серпня, інформує прес-служба поліції Харківської області.

Повідомляється, що на сьогодні жителями Андріївки район була призначена мирна акція «з метою висловлення невдоволення діями ромських сімей», які проживають на території району. Після акції, в якій взяли участь понад 500 осіб, мітингувальники попрямували до будинку, де проживає сім’я ромів, і намагалися прорватися до них у двір з криками «Їдьте». На шляху стало підрозділ поліції.

В селе Харьковской области полтысячи жителей требуют выселить ромов. Акция переросла в столкновения. Фото: Суспильне

У вікна будинку розгнівані жителі села кинули яйця і каміння. Одне з вікон було розбито. Згодом поліція евакуювала з двору сім’ю ромів на своєму автомобілі.

В селе Харьковской области полтысячи жителей требуют выселить ромов. Акция переросла в столкновения. Фото: Нацполиция

«Правоохоронці контролюють ситуацію і не допустять силового розвитку подій», – йдеться в повідомленні.

В селе Харьковской области полтысячи жителей требуют выселить ромов. Акция переросла в столкновения. Фото: Суспильне

За інформацією телеканалу «Суспільне», люди вийшли на вулиці в зв’язку з бійкою, яка сталася в селі 19 серпня. В ході конфлікту 20-25 чоловік побили хлопця.

В селе Харьковской области полтысячи жителей требуют выселить ромов. Акция переросла в столкновения. Скриншот: Нацполиция

Джерело: