У президента США – новий глава передвиборчого штабу

Президент США Дональд Трамп за 4 місяці до президентських виборів вирішив поміняти керівника свого виборчого штабу. Тепер, замість Бреда Парскейла перемогу для Теперішній глави Білого дому буде кувати Білл Стіпе.

Про це сам Дональд Трамп написав в своєму Twitter.

«Радий повідомити, що Білл Стіпе був підвищений до керівника кампанії. Бред Парскейл, який був зі мною протягом дуже довгого часу і керував нашими приголомшливими цифровими та інформаційними стратегіями, залишиться в цій ролі, будучи старшим радником кампанії », – написав Трамп.

Трамп сменил главу штаба

Він зазначив, що Парскейл і Стіпе зіграли важливу роль в його перемозі на президентських виборах в 2016 році, і Трамп чекає другої перемоги.

«Це повинно бути набагато простіше, так як наші цифри в опитуваннях швидко ростуть, економіка стає краще, вакцина і терапія розробляються …», – додав президент США.

Нагадаємо, що Білл Стіпе недавно був призначений заступником керівника кампанії. Раніше він працював директором Білого дому з політичних питань. У грудні 2018 став старшим політичним радником передвиборного штабу.

Як відзначають американські ЗМІ, люди, близькі до передвиборного штабу Трампа очікували зміни керівництва, особливо після мітингу в Талсі (штат Оклахома). Тоді на захід прийшло набагато менше прихильників президента, ніж очікувалося. Крім того, представники департаменту охорони здоров’я Оклахоми заявили, що через мітинг стався спалах коронавірусу.

Джерело: