У Польщі затримали шість українців за підпільне виробництво сигарет

У Польщі затримали ще вісім чоловік, серед яких шість громадян України, за підпільне виготовлення сигарет.

Як пише «Європейська правда» з посиланням на Polskie Radio, про це повідомили в польській поліції.

Центральне слідче бюро поліції спільно з польськими митно-податковими органами під наглядом прокуратури викрили дві підпільні фабрики виробництва сигарет.

 

За словами поліції, спільну операцію зі співробітниками Мазовецького митно-податкового управління провели в Пясечінском повіті Мазовецького воєводства.

Всього обшуки провели на чотирьох об’єктах і затримали вісім чоловіків у віці від 25 до 50 років, з них шість виявилися громадянами України.

Силовики вилучили повну виробничу лінію для виготовлення сигарет, 11 тонн тютюну і мільйон одиниць сигарет, напівфабрикати для виготовлення тютюнових виробів.

Затриманим висунуто звинувачення в участі в організованій злочинній групі, яка займалася незаконним виготовленням сигарет, нелегальним виробництвом тютюнових виробів, а також незаконним введенням на ринок товарів, позначених фальсифікованої торговою маркою. Всіх взяли під тимчасовий арешт.

Якби весь вилучений незаконний товар потрапив на польський ринок, то це завдало б шкоди державі на суму майже 17 млн ​​злотих (понад 3,8 млн євро).

Нагадаємо, напередодні повідомлялося про арешт інших семи осіб за участь у незаконному виготовленні та збуті тютюнових виробів. Серед них були громадяни Польщі та Вірменії.

Джерело: