У Польщі виявили мертвого українця, який повинен був знаходитися на карантині

У Польщі на залізниці знайшли померлого українця. Тіло виявили випадково – під час огляду кущів недалеко від залізничної станції Сплаве.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Труп виявили ще 25 липня завдяки виїзду рятувальників на гасіння локомотива потягу сполученням «Варшава-Берлін». Згідно з розповіддю рятувальників, вони відчули сильний трупний запах і потім в кущах знайшли мерця. Людина, тіло якого виявили, був одягнений в нижню білизну, а поблизу тіла виявили частини одягу і дорожню сумку.

Встановити, що померлий чоловік – українець вдалося завдяки документам, які лежали недалеко від тіла. При цьому розкладання було настільки сильним, що в ході проведеного розтину не вдалося з’ясувати безпосередню причину смерті.

На сьогодні відомо, що судмедексперт не виключив вбивства, але все ж більш імовірною причиною смерті називає переохолодження. Слідчі чекають результатів додаткових токсикологічних аналізів, взятих з останків.

За інформацією інших польських ЗМІ, чоловік повинен був знаходитися на карантині в одному з населених пунктів в Шамотульском повіті, приблизно в 130 км від місця виявлення останків. У прокуратурі кажуть, що виявлене тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, тому додатково проведуть тест ДНК.

Джерело: