У Пітері дружина розчленувала відомого репера, і останки сховала в холодильник

У Санкт-Петербурзі стався черговий жахливий випадок. Тут в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу, учаснику групи Versus Battle Енді Картрайт (реальний ім’я Олександр Юшко – Ред.). За попередніми даними, співака розчленувала його дружина Марина Кохан, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Вона нібито не хотіла, щоб співака вважали наркоманом, тому вирішила позбутися тіла.

Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляє ТАСС, у четвер, 30 липня. Останки Юшко перебували в холодильнику в пакетах.

Telegram-канал Baza пише, що про вбивство в поліції дізналися від адвоката, якому подзвонила дружина покійного, повідомивши, що він мертвий вже чотири дні. «Коли в квартиру Картрайта прийшла поліція, їх зустрічала Марина Кохан і п’ять чорних пакетів. У них знаходилися фрагменти тіла репера. Кохана розповіла, що чоловік помер від передозування наркотиків. Чотири дні вона думала, що робити з тілом, а потім нарешті придумала і розчленувала Картрайта. Кохана затримали, якщо її версія про смерть мужа не підтвердиться, то її чекає звинувачення у вбивстві », – повідомляє Baza.

В Санккт-Петербурге в холодильнике квартиры нашли останки рэпера Энди Картрайту. Скриншот: Telegram/ Baza

Джерело: