У Нью-Йорку сотні людей, які втратили роботу через Covid-19, вишикувалися в гігантську чергу за їжею

У Квінсі (район Нью-Йорка – Ред.) В суботу, 22 серпня, в півкілометрову чергу за безкоштовною їжею, вишикувалися люди які залишилися без роботи через пандемію коронавірусу.

Про це пише New York Post.

Так, черга почала шикуватися ще до світанку і розтягнулася на багато кварталів. Журналіст з Нью-Йорка порівняв те, що відбувається з чергами за хлібом в 1930-х роках, в роки Великої Депресії.

«Це нагадує мені картину з Великої депресії, де чоловік в костюмі і краватці дає іншого чоловіка в костюмі яблуко. Це все, що у нього було », – сказав журналіст і волонтер Педро Родрігес.

Повідомляється, що до тих пір, поки в місті не вибухнула пандемія, продовольчий пункт La Jornada роздавати продукти приблизно 1 000 сім’ям на тиждень. Зараз це число перевищує 10 000. За оцінкою Food Bank of New York, в п’яти районах міста голодуючих налічується десятки тисяч.

«Люди у віці, мами і діти, самотні люди – багато іммігрантів з Китаю і Мексики – чекають годинами. Вони збираються юрбами всюди і всякий раз, коли з’являється наш вантажівка з їжею. Ми відчуваємо, що перебуваємо під водою, тонемо в цунамі людей », – описав ситуацію Родрігес.

Менш ніж за годину в суботу Родрігес і його армія добровольців, майже в 400 осіб, роздали в Квінсі продуктові набори 250 потребуючим.

Раніше все отримували продукти в порядку черги, у міру приходу в продуктовий банк. Але зараз голодні почали приходити до світанку, тому що вони бояться, що в La Jornada закінчиться їжа. Одного разу, в кінці березня, черга розтяглася на рекордні 28 кварталів.

«Я не можу пишатися, я повинен приїжджати сюди. Я повинен годувати свою сім’ю. Це важко. Але що робити? », – розповів один з безробітних на ім’я Монкайо.

Джерело: