У Нікополі відкрили стрілянину через жінок: загинуло двоє людей

Поліція Дніпропетровської області затримала двох братів за підозрою в скоєнні подвійного вбивства, яке сталося на світанку понеділка, 14 вересня. Як уточнюють в поліції, між групою молодих чоловіків виник конфлікт, в ході якого підозрювані смертельно поранили своїх опонентів 23 і 29 років. Самі нападники також отримали поранення і звернулися до травмпункту.

Конфлікт стався між двома компаніями під час застілля. Нібито одна чоловіча компанія почала доглядати за жінками з іншої компанії. Чоловіки вирушили з’ясовувати стосунки на околицю міста і відкрили стрілянину. В результаті один з них отримав вогнепальне поранення в шию, а другою – наскрізне в грудну клітку. Брат одного з поранених доставив постраждалих на авто в лікарню і втік. Медики кажуть, що чоловіки, яких вони виявили в машині, вже були без ознак життя.

«Пацієнти без ознак життя були доставлені з вогнепальними пораненнями. У одного вогнепальне поранення шиї, у другого – вогнепальне поранення наскрізне грудної клітини. Судячи зі стану, це сталося не більше години до цього », – говорить глава Нікопольскоі міської лікарні №1 Олександр Саморуков.

За даними ЗМІ, підозрювані в скоєнні вбивства самі здалися поліції.

Джерело: