У НБУ призначили нового директора департаменту відкритих ринків

Національний банк України (НБУ) сьогодні, 16 жовтня, за результатами відкритого конкурсного відбору призначив нового директора департаменту відкритих ринків. Ним став Олексій Лупін.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку. офіційному сайті.

У повідомленні уточнюють, що НБУ 25 серпня оголосив конкурс на посаду директора департаменту відкритих ринків у зв’язку зі звільненням за власним бажанням Сергія Пономаренка, який обіймав цю посаду з червня 2015 року.

У нового директора буде досить широка сфера компетенції, куди увійдуть здійснення моніторингу, аналізу та прогнозування внутрішнього і зовнішнього фінансових ринків, регулювання ліквідності банківської системи і проведення валютних інтервенцій, а крім того управління міжнародними резервами.

У НБУ відзначили Олексій Лупін має великий практичний досвід роботи в сфері управління золотовалютними резервами, валютною політикою і фінансовими інструментами. Він виконував обов’язки директора департаменту відкритих ринків з серпня поточного року, а до цього шість років був начальником відділу операцій на фінансових ринках цього ж департаменту.

Свою кар’єру новий директор почав в 1996 році в якості дилера з валютообмінних операцій ВАТ «Укрнафтогазбанк», в Національний банк прийшов два роки по тому, в 1998 році.

Джерело: