У НАСА показали відео заходу Сонця на Венері, Марсі, Урані і Титані

У Національному управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА) створили комп’ютерну симуляцію заходу Сонця на декількох планетах Сонячної системи.

Симуляція з’явилася на YouTube-каналі американського відомства.

Ролик розробив учений-планетолог з Центру космічних польотів НАСА імені Годдарда (Гринбелт, штат Меріленд) Джеронімо Вільянуева. 42-річний дослідник показав, як виглядає захід на Урані, Венері, Марсі та Титані. Робота проведена в рамках комп’ютерного моделювання для можливої ​​майбутньої місії на Уран.

Віртуальна модель допоможе вченим інтерпретувати результати фотометрії зондом атмосфери сьомий планети Сонячної системи. Для перевірки точності своїх обчислень Вільянуева змоделював кольору атмосфери інших планет. В результаті і вийшло коротке відео.https: //www.youtube.com/watch? V = 5DwLODp1cIY & feature = emb_logo

Симуляції не можна вважати повністю достовірними, однак вони мають під собою солідну наукову основу. По суті, вони являють собою нову функцію широко використовуваного планетології онлайн-інструменту під назвою «Планетарний генератор спектра». Його теж розробив Вільянуева разом з колегами з НАСА. Генератор дозволяє відтворити передачу світла через атмосфери планет, екзопланет, лун і комет – щоб краще зрозуміти, з чого складаються їх атмосфери і поверхні.

Джерело: