У МВС розповіли, що таке режим НС і які права українців може порушувати поліція

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, що під собою має на увазі режим надзвичайної ситуації, який Кабмін продовжив в Україні до 31 грудня.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«У зв’язку з продовженням терміну дії карантину виникла потреба в продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року», – зазначено в повідомленні.

Так, режим НС вводиться по всій країні або в окремих її регіонах. Влада визначають відповідальний орган, який повинен ліквідувати причину. Цей орган має право залучати будь-які державні структури і при необхідності організовувати евакуацію.

«Влада організовує: інформування населення; безперервний контроль за розвитком НС та моніторинг епідемічної ситуації; виявлення хворих і контактних, їх ізоляцію і госпіталізацію; режим карантину, в тому числі: заборона масових заходів; обмеження руху пасажирського транспорту, закриття кордонів », – додали у відомстві.

Також може бути зупинена робота місцевих господарств або обмежений доступ до них, проводиться комплекс санітарно-гігієнічних протиепідемічних та лікувальних заходів. А також дезінфекція об’єктів і територій, спецобробки техніки, посилена охорона громадського порядку, починається патрулювання небезпечних вепідотношеніі об’єктів, залучення необхідних сил і засобів та забезпечення роботи медичних і протиепідемічних установ.

МВД разъяснил о режиме чрезвычайного положения

МВД разъяснил о режиме чрезвычайного положения