У мультсеріалі «Південний парк» знайшли пророкування протестів в Білорусі

В одній із серій мультсеріалу «Південний Парк» 2012 користувачі соцмереж виявили «пророцтво» нинішніх протестів у Білорусі.

На епізод звернув увагу телеграм-канал «Безперечно»

Так, в 13 епізоді 16 сезону «Браслет для оплесків» (A Scause For Applause) білоруські фермери відмовляються віддавати свої землі, після чого до конфлікт втрутився Ісус. Але і йому не вдається запобігти сумні наслідки.


У серії персонажі дізнаються, що Ісус, мабуть, вживав наркотики, розчаровуються в християнстві і позбавляються від браслетиков з написом «Що б зробив Ісус?».

В результаті один з головних героїв Стен Марш разом з Ісусом вирішують переключити увагу людей на тяжке становище фермерів Білорусі. Аксесуар в результаті стає символом опору місцевих жителів, які не бажають втрачати своїх земель на догоду уряду. А до кінця серії Ісус з’являється на телебаченні, щоб розповісти про свою кампанії на захист білорусів.

«Це дуже складні часи, і ці фермери буквально б’ються за свої життя. Я тут, щоб зробити все, що в моїх силах. […] Я поговорив з тутешнім урядом, я поговорив з фермерами, і я думаю, що ми майже все узгодили », – сказав він.

В цей час на задньому плані видно групи білорусів, навпроти яких вишикувалася військова техніка. Відразу ж після слів Ісуса про те, що проблема близька до вирішення, з танків по мирним людям починає вестися стрілянина.

Релігійний персонаж не помічає, що людей позаду нього вбили, і продовжує свою промову (при цьому вимовляючи «Білорусь» з неправильним наголосом) про те, як білоруси потребують його допомоги.

«Так ви думаєте, що зробили щось, щоб не допустити ескалації конфлікту, вірно?» – питає Ісуса ведучий.

«Я лише роблю, що завжди робив. Люди хочуть знати, чим я зайнятий (гра слів, «What am I on» також можна перевести як «Що я вживаю» – Ред.). Я на фермі в Білорусі, надривається свій зад. А де ви? », – відповідає Ісус.

Телеведучий слідом повідомляє Ісусу, що всі місцеві жителі мертві. Герой реагує на це подивом і лайкою, чим уривок і закінчується. Версія англійською мовою доступна на YouTube.

Нагадаємо, протести в Білорусі спалахнули 9 серпня після проведення виборів в Білорусі. Акції супроводжувалися жорстокими зіткненнями протестувальників з силовиками. Тисячі жителі країни мітингують вже десятий день.

Джерело: