У московській лікарні онкохворий дідусь ходунками забив до смерті сусіда по палаті

У 81-й міськлікарні Москви, що на Лобненського вулиці, стався дикий випадок. 84-річний пацієнт побив 88-річного сусіда по палаті ходунками. В результаті травм жертва нападу померла.

Подробиці страшної історії повідомила газета «Московський комсомолець».

Обидва пенсіонера страждали онкологічними захворюваннями: у одного діагностували рак легені, у іншого – рак шлунка. Їх госпіталізували в клініку через підвищеного тиску.

Лікарям вдалося стабілізувати стан обох дідусів. Після курсу терапії їх помістили в чотиримісну палату.

У ніч на п’ятницю, 3 липня, відбувся напад. Два інших людини в палаті не можуть нічого про нього розповісти, так як один погано сприймає реальність в результаті важкого інсульту, а другий міцно спав після снодійного. А сам старий зловмисник стверджує, що прекрасно пам’ятає моменти до і після нападу, а що відбувалося між просветлениями – для нього загадка.

Слідчі приблизно відновили картину вбивства. 84-річний злочинець встав серед ночі, розбив склянку, схопив ходунки інсультнікам, пробрався до ліжка 88-річної жертви і почав її бити. Пенсіонер вклав всю силу в удари і з ходу зламав сусідові чотири ребра. Той сповз на підлогу. На шум прибігла медсестра. Буйний чоловік погнався за нею. У коридорі жінка зуміла притиснути дебошира до стіни каталкою, а з’явилися на звуки боротьби інші медпрацівники змогли його знешкодити.

Побитого хворого врятувати не змогли. Його рідні скептично поставилися до кваліфікації інциденту (нападника звинуватили в умисному спричиненні тяжкої шкоди здоров’ю, що спричинило смерть). Вони впевнені, що мова йде саме про вбивство. Хоча ніякого виразного мотиву затриманий так і не назвав.