У Молдові опозиція вимагає покарати прем’єра за весілля сина під час карантину

У Молдові, яка переживає новий сильний сплеск захворюваності Covid-19, розгорається скандал через весілля сина прем’єр-міністра Іони Кику. Він закликав штрафувати за масові заходи, а сам влаштував свято з гостями. Опозиційна партія «Дія і солідарність» вимагає у правоохоронців розслідувати його дії.

Про це пише сайт NewsMaker.

Весілля ще в червні анонсував сам Кику. Тоді він запевнив, що, якщо епідеміологічна ситуація в країні не покращиться, то свято доведеться скасувати.

«Подивимося, що буде … Але я розумію, що доведеться все скасувати, тому що ця пандемія не втече. Уявіть, що ви влаштовуєте велике свято, а через три дні ваші гості виявляються в інфекційній лікарні Тома Чорбе. І хто ви після цього? » – поставив риторичне запитання Кику.

Однак торжество все ж відбулося 28 серпня в ресторані виноробні Vinăria Poiana в Яловенський районі.

29 серпня депутат від партії «Дія і солідарність» Раду Мар’ян звернувся в міністерство внутрішніх справ і Генеральний інспектора поліції з проханням провести розслідування щодо торжества. Він заявив, що організаторів весілля сина прем’єр-міністра необхідно притягнути до відповідальності за порушення карантинних обмежень.

А в неділю лідер партії Майя Санду повідомила, що політсила має намір звернутися в Генінспекторат поліції і Генеральну прокуратуру з приводу проведення весілля.

Прем’єр Іон Кику поки не прокоментував заяви опозиції.

Джерело: