У Мінську тисячі людей вийшли на проспект Пушкіна попрощатися із загиблим під час протестів

У Мінську, біля станції метро «Пушкінська», 15 серпня прощаються із загиблим під час протестів, які почалися після оголошення результатів виборів президента Білорусі.

Люди приходять до місця на проспекті Пушкіна, де загинув учасник протестів Олександр Тарайковскій. Туди приносять квіти і червоно-білі повітряні кульки.

За даними телеграм-каналу «NEXTA Live», в заході беруть участь тисячі людей. Учасники акції поклали гори квітів і записок, в яких вони клянуться не забувати і не пробачити насильство з боку правоохоронців.

Фото с места прощания в Миснке. NEXTA Live

Фото с места прощания в Миснке. NEXTA Live

Фото с места прощания в Миснке. NEXTA Live

Фото с места прощания в Миснке. NEXTA Live

Нагадаємо, про першу жертву зіткнень протестуючих з силовиками в центрі Мінська влада офіційно повідомила в ніч на 11 серпня. За даними МВС, один з демонстрантів загинув від розриву в його руці невстановленого вибухового пристрою, який він хотів кинути в міліцію.

Як повідомлялося, 9 серпня, в Білорусі пройшли вибори, після чого по всій країні спалахнули протести через невдоволення їх підсумками. У центрі Мінська почалися зіткнення з ОМОНом. Мітинги придушували з використанням сльозогінного газу, світлошумових гранат, димових шашок.

За даними ЦВК, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували 80,1 відсотка виборців, за опозиційного кандидата Світлану Тіхановском – 10,1 відсотка. Вона заявила, що не визнає ці результати.

Джерело: