У Маріуполі чоловік з сокирою напав на синагогу

У вівторок, 28 липня, невідомий чоловік скоїв напад на синагогу в Маріуполі (Донецька область).

Про це повідомляє Об’єднана єврейська громада України з посиланням на слова лідера єврейської громади Маріуполя рабина Менахема Мендл Коена.

Після ранкової молитви невідомий увірвався в будівлю синагоги з сокирою. Злочинець атакував охоронця, який вийшов йому на зустріч, завдавши йому кілька ударів.


За словами рабина, зав’язалася бійка, охоронцю вдалося обеззброїти нападника, який був приблизно на 20 років молодше.

Також в громаді надали відео з камер спостереження. На відео видно, як молода людина нападає на охоронця з сокирою. Крім цього, нападник, тікаючи, встиг кинути в бік будівлі синагоги пакети і банки з фекаліями, піском і невідомою речовиною.

«Слава Богу, охоронцю вдалося забрати сокиру. Я в цей час був в синагозі, поки вони билися, встиг піти через запасний вхід, вибігти з двору і сфотографувати нападника. Ми викликали поліцію і зараз злочинця шукають. Було кілька чудес Всевишнього: в синагозі були неозброєні люди, але всі залишилися живі, охоронець просто герой.

Наша громада і я особисто висловлюємо глибоку подяку Ріхарду Анатолійовичу Голомазова за те, що він, ризикуючи життям, захистив всіх, що знаходяться в будівлі », – розповів рабин Менахем Мендл Коен.

blob:https://www.facebook.com/477f0faa-d73a-4a13-ab95-f9901a944377
За словами рабина, поліція тут же включилася в роботу і займається розслідуванням інциденту і пошуком злочинця.

Джерело: