У Мадриді жорстко посилили карантин. Жителям заборонили покидати райони, в місто ввели війська

У столиці Іспанії, де захворюваність Covid-19 досягла квітневого рекорду, з понеділка посилено карантин. Жителів Мадрида обмежили в пересуванні і заборонили групові зборів.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

Влада ізолювали 37 кварталів, серед жителів яких виявили найбільш число заражень. Тепер їх жителям потрібно давати вагоме обгрунтування, щоб покинути свої райони. Обмеження торкнулися близько 860 000 чоловік, або 13% від 6,6 мільйона жителів столиці. За дотриманням введених правил стежить поліція.

Закриті райони є найбіднішими і найбільш густонаселеними. В останні 14 днів захворюваність в них перевищує тисячу випадків на 100 000 чоловік. Для порівняння, в інших країнах Європи аналогічний показник становить 76 випадків.

Крім того, в Мадриді обмежена допустиму кількість відвідувачів в ресторанах і барах.

Ці заходи викликали невдоволення населення, особливо серед представників малого бізнесу. Кілька десятків людей вийшли в понеділок на акцію проти посилення заходів безпеки.

Прем’єр Іспанії Педро Санчес заявив, що Мадриду потрібен особливий план, і влада готова будуть розглянути інші сценарії в разі потреби.

У МОЗ Іспанії вважають, що країна на межі другої хвилі коронавируса, і влада щосили намагаються її не допустити. Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, всього в Іспанії за час пандемії виявили понад 659 тисяч випадків зараження коронавірусів, більш 30 тисяч хворих померли.

Джерело: