У Львові жінка намагалася спалити себе під стінами поліції

Українці все частіше вибирають в якості протесту такий крок як самоспалення. Чергове серйозне НП сталася у Львові. Тут глава Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко облилася бензином і намагалася підпалити себе під будівлею міської поліції.

На такий крок її штовхнуло прагнення привернути увагу нібито до «беззаконню і тиску» на її рідних з боку силовиків. Біля будівлі поліції, де Олена Живко збиралася вчинити самоспалення, зібралося сьогодні, 6 серпня, близько 200 чоловік.

Коли активістка облила себе бензином, поліцейські скрутили їй руки, вибили з рук запальничку, і не дали можливості накласти на себе руки. На місці НП чергували патрулі, наряд ГСЧС і машина швидкої допомоги.

Нагадаємо, що вчора, 5 серпня, Олена Живко в соцмережі попередила про свою акцію.

«Не добили отрутою і погрозами взялися за сім’ю. Мого брата, на якого давно фальсифікують кримінальну справу, затримали, коли він віз тяжкохворого батька, у якого обірвалося аорта в серце, на операцію. Завтра будуть допитувати. Мені давно втрачати нічого.
О 08.00 по вулиці Городоцькій, 124 планую облити себе бензином. Може тоді Арсен Аваков побачить беззаконня, яке творить в місті глава поліції Василь Віконський.

Я ризикувала життям під час поїздок на фронт для правової країни. Такого тиску не було навіть за часів Януковича. Свавілля не пройде! Моя родина не повинна відповідати за мої вчинки », – написала активістка.

Олена Живко намагалася себе спалити

Джерело: