У Львові стався вибух на хімзаводі

У Львові в понеділок увечері, 3 серпня, пролунав сильний вибух на хімзаводі, що розташований на вулиці Рахівської, 16. Вибуховою хвилею вибило вікна в будівлі. На підприємстві вибухнув компресор через зношеність металу. В результаті події ніхто не постраждав.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу 1 + 1, відео оприлюднено в Youtube.

Так, загоряння на підприємстві не було, тільки сильне задимлення. Однак жителі найближчих будинків, які знаходяться на відстані сотні метрів від заводу, дуже злякалися. За їх словами, відразу після вибуху на завод не пускали ні поліцію, ні рятувальників, кажучи, що це приватна територія. Лише згодом екстрені служби змогли потрапити всередину і оглянути місце вибуху.

Уже після фахівці відзначили, що ніякої небезпеки для людей немає, оскільки на заводі не виробляли нічого, що б несло загрозу. Там заправляли кисневі балони, які використовують в лікарнях.

Представники АТ «Львівський хімічний завод» повідомили, що на підприємстві вибухнув компресор в цеху воздуходеленія, попередньо, через зношеність металу. І керівництво заводу, і рятувальники запевняють, що загрози для людей немає, адже з небезпечними хімікатами там нібито не працювали.

«За зовнішніми ознаками не було виявлено горіння. Одна зі стінок компресора не витримала тиску і стався вибух. Співробітниками ГСЧС були проведені заміри небезпечних хімічних речовин. Небезпечних речовин не виявлено. Для людей ніякої шкоди не буде », – розповів заступник начальника Сихівської державно-пожежно-рятувальної частини Роман Типу.

Джерело: