У Львові глава дитячого табору 15 років ґвалтував дівчаток

46-річний житель Львова протягом 15 років ґвалтував неповнолітніх дівчаток, в його списку як мінімум 11 жертв. Правоохоронцям вдалося повідомити злочинцеві про підозру тільки сьогодні.

Про це в четвер, 24 вересня, інформує прес-служба поліції.

Правоохоронці повідомили, що перші випадки згвалтувань і розбещення дітей віком від 11 до 14 років відносяться до 2005 року. Тоді злочинець був керівником неофіційного молодіжного табору.

«Слідчі спільно з співробітниками інших підрозділів поліції Львівщини провели колосальну роботу. Були встановлені жертви зловмисника, сьогодні – молоді жінки. Але в той час вони ще були дітьми, адже перші факти розбещення і зґвалтування датуються 2005 роком. Багато з них не хотіли згадувати ці події – і їх можна зрозуміти. Однак правоохоронці, завдяки копіткій і злагодженій роботі, зібрали доказову базу, достатню для того, щоб ми могли повідомити зловмисникові про підозру у вчиненні одинадцяти злочинів », – заявив начальник поліції Львівської області Василя Віконський.

Сьогодні, 24 вересня, правоохоронці повідомили злочинцеві про підозру по ч.1 і ч.2 ст.156 (розбещення неповнолітніх), ч.4 ст.152 (згвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди) і ч. 1 ст.155 (Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку) КК України.

Львовянин 15 лет насиловал малолетних детей. Полиция сообщила ему о подозрении. Скриншот: Полиция в Фейсбук

Джерело: