У Львівській області від коронавірусу померла породілля. За життя малюка борються лікарі

У Львівській області від ускладнень коронавируса померла жінка, яка в ніч з 17 на 18 липня народила дитину. За життя 28-річної породіллі боролися «всі фахівці, яких можна було залучити», але врятувати її не вдалося.

Про це з посиланням на головного лікаря Жовківської центральної районної лікарні Ігоря Шевціва, повідомляє видання «ZAXID.NET» в понеділок, 20 липня.

За словами головлікаря, в лікарню жінку госпіталізували з підтвердженим Covid-19. В ніч з п’ятниці на суботу вона через кесарів розтин народила дитину. За його життя зараз борються лікарі неотанального центру львівської обласної клінічної лікарні.

«Жінці 28 років, вона з Яворівського району. У п’ятницю вночі вона на 27 тижні вагітності народила дитину через кесарів розтин. Ми зробили все, що могли. Всі фахівці, яких тільки можна було залучити: починаючи від обласних і закінчуючи академіком Олександром Паенком були залучені. Але врятувати її не вдалося », – сказав він.

Як зазначається, на даний момент, подробиць стану здоров’я, з яким жінка потрапила в лікарню, не повідомляється до офіційного висновку патологоанатомів.

Джерело: