У Львівській області послабили карантин і дозволили відкрити дитячі садки

На позачерговому засіданні обласної комісії Львівщини з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення частково послабити карантин в регіоні.

Про це повідомляється на сайті Львівської обласної державної адміністрації.

За даними Міністерства охорони здоров’я, Львівська область перестала бути регіоном з широким розповсюдженням COVID-19. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусів в області становить 8,36% при нормі менше 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування – 23, 03% при нормі менше 10%. А завантаженість ліжок в лікарнях для лікування пацієнтів з COVID-19 становить 40,04% від загальної кількості при нормі менше 50%. Цифри в порівнянні з даними за минулий тиждень помітно зменшилися. Це і дозволило послабити карантин.

Комісія дозволила працювати установам культури, але за умови заповнення місць для сидіння на 50% і / або не більше однієї людини на 5 кв. метрів площі. Крім того, дозволено відновити роботу дошкільних навчальних закладів та інклюзивної-ресурсних центрів.

Також в області вирішили розгорнути роботу лабораторного підрозділу Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова на базі лабораторних потужностей Львівської обласної державної лабораторії Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Джерело: