У Луцьку від коронавірусу померла мати п’ятьох дітей

У Луцьку померла 39-річна жінка від ускладнень коронавірусу Covid-19. Лікарі боролися за життя матері 5-тьох дітей шість днів. Сиротами залишилися три її сини і дві дочки. Про це повідомляє РБК-Україна.

Трагедія сталася в лікарні в Боголюбах. Напередодні вона народила дівчинку, яка стала п’ятою дитиною в сім’ї.

«Анна Лазарівна йшла в пологовий будинок міста Луцька, щоб народити донечку. Але інфекційна хвороба виявилася сильнішою, дочка народилася завдяки кесаревого розтину, здоровенька і зараз знаходиться в пологовому будинку. Лікарі майже шість днів боролися за життя, але на жаль, у віці 39 років Ганна Лазарівна відійшла від землі в кращий світ. Сиротами залишилися три синочка і дві донечки, найменшою на день похорону виповнилося всього 6 днів », – повідомив глава Підлозевской ОТГ Рівненській області Микола Костюкевич.

Коронавірусних інфекція була діагностована у Анни вже після того, як вона потрапила в пологовий будинок. Її відразу перевели в Волинську клінічну лікарню. Вона поступила з низькою сатурацією кисню і мала слабку супутню патологію. Два дня породілля перебувала в реанімації.

«23 червня жінці зроблено кесарів розтин у зв’язку з акушерськими показаннями. Народилася дитина у важкому стані. У зв’язку з погіршенням стану породіллі і підтвердженим діагнозом Covid-19 (позитивний ПЛР-тест) 24 червня її перевели в обласну лікарню », – повідомили медики.

А 28 червня жінка померла. Новонароджена дівчинка знаходиться у відділенні дитячої реанімації Луцького клінічного пологового будинку. За словами медиків, у дівчинки спостерігається позитивна динаміка і на даний момент тести не показують у неї існування коронавірусу.

Джерело: