У Лондоні від зупинки серця помер 29-річний онук Нурсултана Назарбаєва

У неділю, 16 серпня, в Лондоні помер онук колишнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Айсултан. Причини трагедії наразі з’ясовуються.

Про це повідомляє Zakon.kz.

Так, попередньою причиною смерті Айсултана Назарбаєва є зупинка серця. Через 10 днів Айсутлан Рахатовіч відзначав би свій 30 день народження.

Народився онук екс-президента 26 серпня 1990 року в родині старшої дочки президента Казахстану Дариги Назарбаєвої і Рахата Алієва. Навчався в «Міжнародному коледжі безперервної освіти» в Астані, а в 2010-му закінчив Королівську військову академію в Сандхерсті.

У 2012-му почав працювати в Головному розвідувальному управлінні Міноборони Казахстану, де прослужив рік.

У 2019 м лондонський суд засудив Айсултана до року позбавлення волі умовно за незаконне проникнення на чужу власність і бійку з поліцейськими.

Нагадаємо, колишній глава Казахстану користується особливою популярністю на пострадянському просторі і інших країнах – його ім’я носять вулиці в Йорданії, Туреччини, в Чечні, в Казані. На честь нього названо вулиці, ліцеї та інші об’єкти і в Казахстані, після його відходу навіть столиця держави змінила назву з Астани на Нур-Султан.

Джерело: