У Київській та Дніпропетровській областях двох чоловіків і дитину на смерть засипало піском

У понеділок, 20 липня, на двох кар’єрах в Київській і Дніпропетровській областях людей засипало піском. В результаті того, що сталося загинули двоє чоловіків і 15-річна дитина.

Про це повідомляє МВС України на сторінці в Facebook.

«Сьогодні о 13:35 в оперативно-диспетчерську службу Володарського району Київської області надійшло повідомлення про те, що в несанкціонованому кар’єрі в селі Тадіївка трьох чоловіків засипало піском», – йдеться в повідомленні.

Як наголошується, вони вирішили набрати піску в експлуатованих кар’єрі, в результаті чого стався зсув. «Двом чоловікам вдалося вибратися з-під завалу своїми силами, після чого вони залишили дане місце до прибуття пожежного підрозділу», – додали в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба МВС, в ході пошукових робіт рятувальники виявили і дістали тіло загиблого чоловіка 1972 року народження. Крім того, в Дніпропетровській області стався подібний випадок в районі села Комісарівка П’ятихатського району. За даними рятувальників, на стихійному кар’єрі набирали пісок, і засипало чоловіка і дитини.

«О 14:16 рятувальники вилучили з піску тіло дитини, 2005 року народження. О 14:25 – вилучили з піску тіло громадянина, 1969 року народження », – додали в МВС.

В Киевской и Днепропетровской областях из-за обвалов песка погибли ребенок и двое мужчин. Скриншот: Facebook/ ГСЧС

В Киевской и Днепропетровской областях из-за обвалов песка погибли три человека. Фото Facebook/ ГСЧС

В Киевской и Днепропетровской областях из-за обвалов песка погибли три человека. Фото Facebook/ ГСЧС

Джерело: