У Київській області від коронавірусу померли шість осіб: влада пригрозила посиленням карантину

У Київській області погіршується ситуація з поширенням коронавірусу, а показники захворюваності зростають. Так,  станом на 26 серпня за добу зареєстровано шість смертей від COVID-19. Влада регіоні вважають, що є серйозні передумови для подальших обмежень карантину.

Про це повідомляється на сайті Київської обласної державної адміністрації.

«Частина області вже в« помаранчевій »зоні небезпеки поширення хвороби. Ще частина – в «жовтій». Є серйозні передумови для подальших обмежень. Наближається осінь. З відновленням роботи навчальних закладів, з поверненням більшості людей з відпусток, з похолоданням – можемо отримати додаткові завдання. Тому реагувати повинні вже зараз », – цитує прес-служба КОДА главу адміністрації Василя Володіна.

За його словами, поки що правила дотримання карантину залишаються колишніми. Зокрема, необхідно носити маски, літнім людям не виходити з дому без потреби, обмежити проведення релігійних заходів, дотримуватися дистанції. Також жителів регіону закликали не їздити в населені пункти «червоної» зони карантину без необхідності.

«Окремо звертаюся до влади на місцях: прошу приділити велику увагу дезінфекції громадського транспорту, збільшення одиниць транспорту на маршрутах, розробці та запуску нових або альтернативних маршрутів», – додав Володін.

Джерело: