У Києві з понеділка посилюють карантин. Перелік обмежень

У Києві, де за добу коронавірусом заразилися 158 осіб, посилять карантинні норми. Нові обмеження вступлять в силу понеділка, 17 серпня. Столиця виявилася в «жовтій» карантинній зоні через збільшення кількості хворих за рішенням Державної комісії з надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив мер Віталій Кличко на брифінгу в п’ятницю.

Жорсткість пов’язано з тим, що заповнюваність ліжок в медустановах, де лікують хворих коронавірусів, перевищила 50%, і на сьогодні становить 52,2%, пояснив Кличко. Він розповів, що з 17 серпня в столиці будуть посилені визначені урядом наступні обмеження та заборони:

«Перебування в громадських будівлях, громадському транспорті без засобів індивідуального захисту – масок;
перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу;
заборона самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що знаходяться в ізоляції;
проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі;
організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше 1,5 м, якщо учасники розміщені стоячи.
заповнюваність залів кінотеатрів і установ культури – не більше 50% місць.
громадський транспорт – трамваї, тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі – здійснюють перевезення пасажирів тільки в кількості місць для сидіння ».
Кличко заявив, що ситуація неприємна і складна.

«Київ готує медустанови другої хвилі до прийому та лікування хворих коронавірусів. Не потрібно ігнорувати правила! Дотримуватися їх нескладно, але важливо », – підсумував мер.

Джерело: