У Києві на Позняках сталася нова пожежа

На Позняках почалася нова пожежа, мешканці району б’ють на сполох. Фото: Facebook / Ксенія Заблоцька
У столичному районі Позняків загорівся черговий багатоквартирний будинок. Місцеві жителі кажуть, що вже страшно залишатися на районі, інші вважають, що Позняки наврочили.

Відео пожежі опублікувала в Facebook група «Київ Оперативний».

«Чергова пожежа спалахнула на Позняках, на цей раз – Кошиця, 9. На місці працювали бійці пожежної охорони ГСЧС. Будемо сподіватися, що ніхто не постраждав », – зазначено в повідомленні.

Як можна побачити на опублікованому ролику, горять вікна балкона в під’їзді. Місцеві стверджують, що виною цьому – зберігання мотлоху жителями будинку і порушення пожежної безпеки. Інші вважають, що все могло початися з не погашеної бичка, проте що розгорілося далі – невідомо. »Живу в цьому будинку, в сусідньому під’їзді. Загорівся тамбур на виході до сходів. Мабуть, мотлох, який в цих тамбурах старі часто зберігають. Порушення правил протипожежної безпеки, ось і отримали »,« Це вже переходить в естафету »,« Наш район наврочили. Це якийсь треш »,« Я вже починаю боятися звуку сирен. Стільки пожеж, це жах. Вчора вночі навіть заснути не могла як почула сирени проїжджаючих повз служб. Я стільки пожеж на нашому районі взагалі не пам’ятаю! »,« У мене таке враження, що на тлі роздачі нових квартир багато хто виявив бажання переселитися з Позняків .. »,« Там пожежна частина через будинок. Якщо і там все згорить до тла .. Ну тоді я не знаю .. Нахер тоді ті пожежні »,« Враження, що хтось там узявся знищувати будинки .. »,« Там що якийсь саркофаг відкрили? Що за прокляття? »,« Щось мені вже стає страшно жити на Позняках »,« Як псування .. », – пишуть в коментарях місцеві жителі.

blob:https://www.facebook.com/a590c76f-bd38-4191-aa77-06944abbbee0

На Позняках начался новый пожар, жители района бьют тревогу. Скриншот: Facebook

На Позняках начался новый пожар, жители района бьют тревогу. Скриншот: Facebook

На Позняках начался новый пожар, жители района бьют тревогу. Скриншот: Facebook

Джерело: