У Києві боржник спалив офіс приватного судового виконавця

Киянин, у дружини якого за борги відібрали автомобіль, влаштував пожежу в офісі приватного судового виконавця. Інцидент стався вранці в понеділок, 7 вересня, в одному з офісних приміщень на вулиці Грушевського, 10.

За інформацією джерел «Країни» в правоохоронних органах, учора близько 10 ранку в поліцію звернулася співробітниця, що працює на приватного виконавця Дмитра Ляпіна. За її словами, рано вранці в офісне приміщення увірвався чоловік. Як пізніше з’ясувалося, раніше у його дружини за борги забрали їх спільну власність – автомобіль Volkswagen. Чоловік вимагав повернути майно.

Співробітниця офісу пояснила, що її керівника, який займається цим виконавчим провадженням, зараз немає на місці і ці питання потрібно адресувати йому. Однак агресивний відвідувач став загрожувати вибухом або підпалом офісу, якщо машину не повернуть цю хвилину.

Помічниця приватного виконавця спочатку не сприйняла серйозно загроз зневіреного відвідувача, але коли він дістав з сумки ємність з якоюсь рідиною з їдким запахом, жінка зрозуміла, що тут вже не до жартів. Палій розлив рідину по столу в кабінеті виконавця Ляпіна, підпалив її запальничкою і втік. На щастя, загоряння вдалося загасити підручними засобами і великої пожежі не сталося.

Як з’ясувалося пізніше, в Деснянському суді Києва раніше розглядалося цивільна справа про визнання договору купівлі-продажу недійсним та стягнення майна у вигляді автомобіля, який належав киянам-Еган П. і Володимиру П. Позов вони програли, рішення вступило в силу і в рамках виконавчого виробництва автомобіль був вилучений.

За словами судового виконавця, подружжя-боржники неодноразово йому погрожували і вимагали повернути авто. Зараз Володимир П., якому інкримінують ч. 2 ст. 194 КК України (Умисне зіпсуття ісущества шляхом підпалу) розшукується поліцією. За вчинення цього злочину йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Джерело: