У Киргизії заявили про зникнення президента Жеенбекова і прем’єра Боронова

У Киргизії завили про зникнення президента Сооронбая Жеенбекова і прем’єр-міністра Кубатбека Боронова. Вони не з’являлися на публіці з початку протестних акцій, які почалися в країні.

Про це повідомив заступник голови Ради безпеки країни Омурбек Суваналієв, пише «Інтерфакс» в четвер, 8 жовтня.

«Посадові особи, які покинули робочі місця, знаходяться в конспіративних місцях. Сказати точно де, ми не можемо, багато хто з них ховаються. Частина з них, і Боронов в їх числі, запевняють, що працює віддалено і у відставку не подавали. Таких реваншистів досить багато, що може привести до великих сутичок », – йдеться в повідомленні.

Також він додав, що з метою безпеки в країні закрили кордон.

Тим часом, виконуючий обов’язки глави Міністерства внутрішніх справ Курсан Асанов заявив, що відомство не веде пошуків президента. «Нам не відомо його місцезнаходження. Ми його не шукаємо, зараз багато іншої роботи. Головне – забезпечити порядок », – додав він.

Нагадаємо, в понеділок, 5 жовтня, в столиці Киргизстану Бішкеку на центральній площі зібралися близько 2 000 прихильників опозиції, які почали вимагати скасувати підсумки виборів і провести повторне голосування з виборів до законодавчих зборів республіки.

Джерело: