У Канаді Tesla на автопілоті намагалася сховатися від поліції, поки водій спав

Автомобіль Tesla Model S в канадській провінції Альберта намагався сховатися від поліцейського переслідування, коли був на автопілоті. Водій і пасажир в цей час спали.

Про це повідомляє поліцейське управління Альберти.

Інцидент стався ще 9 липня цього року, однак про нього стало відомо тільки зараз.

«У поліцію Альберти надійшла скарга на автомобіль, що мчить на південь по шосе №2 біля Понока. Автомобіль, здавалося, був на автопілоті: він рухався зі швидкістю понад 140 км / год, при цьому обидва передні сидіння були повністю відкинуті, а пасажири, схоже, спали », – розповіли в поліції.

Після того як Tesla виявив дорожній патруль, офіцер включив проблискові маячки і спробував наздогнати автомобіль, проте електрокар автоматично почав прискорюватися (Tesla оснащені системою автоматичного маневрування; наприклад, в разі загрози зіткнення ззаду авто прискорюється). Коли автомобіль зупинився, з’ясувалося, що 20-річний водій і його пасажир спали. Чоловіка оштрафували за перевищення швидкості і позбавили прав на добу, щоб він міг відпочити.

«Після подальшого розслідування і консультацій з юристами водієві було пред’явлено кримінальне обвинувачення в небезпечному водінні. У грудні він постане перед судом », – додали в поліції.

Суперінтендант дорожньої поліції Альберти Гері Грем підкреслив, що Tesla не є повністю автономної безпілотної системою, тому водій несе відповідальність за водіння.

Компанія Tesla також неодноразово наголошувала, що водій під час роботи автопілота повинен стежити за дорогою і тримати руки на кермі.

Джерело: