У Хмельницькому рятували пенсіонерку, яка застрягла на вході в повну сміття квартиру

Пенсіонерка застрягла на вході в свою квартиру через неймовірну кількості сміття, яке знайшли прибули рятувальники.

Про це повідомляє прес-служба ГСЧС.

Полонянкою власного будинку стала пенсіонерка в багатоквартирному будинку міста Хмельницького. Допомога викликали сусіди, які бачили тільки ноги застрягла жінки, яка, втім, не кликала на допомогу. Спроба витягнути сусідку успіхом не увінчалася і сусіди вирішили вдатися до допомоги професіоналів.


«На пункт зв’язку 1 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в квартирі одного з житлових будинків на вул. Львівське шосе, в обласному центрі, жінку у віці затиснуло дверима. Необхідна допомога фахівців ГСЧС. Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що жінка намагалася потрапити до власної квартири, але застрягла в проході через те, що шлях евакуації був завалений сміттям », – зазначено в повідомленні.

Мусор прижал пенсионерку. Фото: ГСЧС

Сміття притиснуло пенсіонерку. Фото: ГСЧС

Співробітники ГСЧС з прибулими фельдшерами дуже здивувалися, приїхавши на місце виклику: зустріла їх квартира, до стелі набита сміттям. Щоб визволити пенсіонерку, рятувальникам довелося лізти через вікно на третій поверх і буквально рити дорогу в море побутових відходів. Після цього постраждалу передали лікарям.

Джерело: