У Хмельницькій області через спалах коронавірусу на карантин закрився завод «Мотор Січ»

У Хмельницькій області через спалах коронавирусной хвороби Covid-19 машинобудівне підприємство «Мотор Січ», розташоване в Волочиському районі, припинило роботу. На даний момент діагноз підтвердився у 65 співробітників заводу.

Про це в п’ятницю, 28 серпня, повідомила заступник голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька, передає «Суспільне».

За її словами, рішення тимчасово припинити роботу прийняло керівництво заводу, щоб продезинфікувати приміщення підприємства і не дозволити подальшого поширення коронавирусной хвороби.

«Кожен день зростає кількість підтверджених випадків серед працівників заводу. На заводі працює одна тисяча триста шістьдесят одна людина, поки Covid-19 підтверджений у 65 працівників. Щоб здійснити необхідні заходи підприємство буде знаходитися на карантині мінімум 14 днів », – заявила Ситницька.

Варто зазначити, що через спалах на заводі ПАТ «Мотор Січ», виявленої 19 серпня, третина робочих пішла на лікарняний. За даними оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Волочісcкой РДА, працівники заводу їздили на екскурсію в Закарпатті, після чого у одній з туристок діагностували Covid-19.

Джерело: