У Харкові затримали вербувальницю секс-робітниць

У Харкові затримали 33-річну жінку, яка організувала пошук, підбір і вербування дівчат, яких вона відправляла на Мальту для сексуальної експлуатації.

Як повідомили на офіційному сайті обласного управління Нацполіціі, жінка шукала «клієнток» в соціальних мережах і пропонувала роботу за кордоном з високою зарплатою.

«Майже у всіх жертв зловмисниці були фінансові проблеми, тому вони відразу погоджувалися на привабливу пропозицію», – йдеться в повідомленні.

Поліцейські зафіксували кілька зустрічей жінки з потенційними «жрицями кохання», коли обговорювалися умови роботи і подорож до пункту призначення.

«Злочинниця за свої гроші через невстановлену особи зробила для потерпілих закордонні паспорти і купила квитки на літак до Мальти з відправленням з Польщі, а також на міжнародний автобус», – відзначили копи.

Зловмисницю затримали 8 липня, на автостанції в Харкові, біля автобуса сполученням «Харків – Київ – Познань» при спробі відправки чотирьох завербованих жінок до Варшави.

Було відкрито кримінальне провадження за статтею про торгівлю людьми, санкція якої передбачає до 12 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.

  / Фото: Нацполиция

  / Фото: Нацполиция

  / Фото: Нацполиция

Джерело: