У Харкові затримали співробітника СБУ за торгівлю зброєю та боєприпасами

Співробітники Державного бюро розслідувань затримали одного зі службовців київських підрозділів СБУ під час збуту боєприпасів цивільній особі.

Про це повідомляє прес-служба ДБР у четвер, 23 липня.

«За попередньою інформацією, співробітник СБУ налагодив механізм збуту зброї та боєприпасів цивільним особам … Слідчі ГБР затримали співробітника СБУ під час збуту чергової партії патронів і двох предметів, які зовні схожі на гранати, в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України», – повідомляється на офіційному сайті ГБР.

Також під час слідства слідчі задокументували факт продажу жителю Харкова автомата АКС-74, 5 магазинів до нього і більше 1200 патронів калібру 5.45 мм. на суму 1500 доларів.

Під час обшуку вдома у затриманого, а також в одному зі сховищ в Харкові, було виявлено та вилучено 3,5 тисячі патронів, автомат АКС-74 і 2 гранати, зовні схожі на бойові.

В даний момент вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру в незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України), обрання йому запобіжного заходу і звільнення з займаної посади.

Співробітника СБУ затримали слідчі Державного бюро розслідувань, розташованого в Полтаві, при оперативному супроводі Головного управління внутрішньої безпеки СБУ і під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону.

Фото с места преступление. ГБР

Фото с места преступление. ГБР

 

Джерело: