У Харкові випало до 150% місячної норми опадів. Люди плавали по місту на човнах

У Харкові після сильної зливи затопило вулиці, в результаті чого місцеві жителі вирішили поплавати на надувному човні.
Відповідні відео опубліковано в Facebook.

Відеозапис зробили очевидці на вулиці Клочківській. Крім того, дощ затопив проспект Гагаріна. Так, в деяких місцях вода сягала 40 сантиметрів. Рясні опади випадали всю ніч і продовжилися вранці.

blob:https://www.facebook.com/1cffa58d-4643-4042-9990-dd111072b417

Відзначимо, що, за даними прес-служби Харківської міськради, за ніч і ранок вівторка в місті місцями випало до півторамісячної норми опадів.

«По місту випало від 80 до 150% опадів від місячної норми», – змовиться в повідомленні.

Крім того, за ніч сильний вітер повалив 6 дерев біля житлових будинків, також впали 5 великих гілок. В даний момент комунальні служби розпилюють і вивозять повалені дерева.

Як повідомляють користувачі соцмереж, вранці рівень води в деяких районах міста доходив до коліна, а машини пересувалися по фари у воді. Крім того, спостерігалися проблеми з наземним транспортом. Зокрема, не ходили тролейбуси на Нових домах.По даними прес-служби, станом на 10:00 наземний транспорт уже працював в звичайному режимі.

Також в Харківському регіональному центрі з гідрометеорології повідомили, що в найближчу добу сильних дощів не буде, проте очікується невелике зниження температури.

Крім того, злива затопила і запорізькі вулиці. Одна з маршруток застрягла під Вознесенським мостом, в результаті чого було затоплено салон, а вода сягала колін пасажирів.

Джерело: