У Харкові на відкритті фотостудії загинула фотограф

У Харкові під час відкриття фотостудії «Darkloft», що знаходиться на території заводу ім. Шевченко, загинула фотограф Галина Карацюба.
Про це повідомила її знайома, харківський блогер Тетяна Коряк, передає місцеве видання «Місто Х».

Повідомляється, що дівчина далеко відійшла від огородженої території, покинула межі фотостудії, що відкрилася на території заводу. Там вона впала в шахту і розбилася на смерть.

“Я не вірю! Галечка! Як? Ну навіщо ти пішла? Коли Діма мені написав, що тебе більше немає, я подумала ви знову мене розігруєте, жартівники. Не розумію … Навіщо тебе Бог забрав? Стільки у нас планів, ідей було. Я знаю, ти мене зараз чуєш, шепочу,  кричу крізь сльози, що ніколи не забуду, близький ти мій чоловік! Спочивай з миром! – зазначила подруга загиблої. – Не передати словами яка скорбота всередині. Я півдня це пишу … і, напевно, ще довго не зможу зрозуміти, що відбувається. Зараз в голові твої слова під час зйомки на полві: «Корячка, ракета моя, закричи зараз як в останній раз». Галь, кричу! », – цитують знайому загиблої місцеві журналісти.На сторінці фотостудії в Інстаграмі підтвердили факт трагедії, закликавши не спекулювати на те, що трапилося.

«Як вже багато хто знає – сталася трагедія, зараз триває розгляд. Незадовго до кінця заходу, фотограф Галина Карацюба пішла зі студії, перелізла через огорожу і самовільно пішла гуляти по території заводу », – йдеться в опублікованому повідомленні фотостудії.

Також в повідомленні «Darkloft» виражаються співчуття родичам, друзям загиблої і попереджається про початок поширення в соціальних мережах брехливої ​​інформації про те, що трапилося нібито на кіностудії, «щоб хайпануть».

«Трагедія сталася не в студії, а в сусідньому від студії крилі будівлі, в яке прохід був заборонений і закритий», – резюмували в фотостудії.

В Харькове погибла фотограф Галина Карацюба

 

Джерело: