У Харкові на хабарі попалася голова військово-медичної комісії

У Харкові на хабарі попалася голова військово-медичної комісії. За звільнення призовника від строкової служби вона вимагала від його батьків більше 30 тисяч гривень.
Про це у вівторок, 14 липня, інформує прес-служба прокуратури Харківської області.

Так, правоохоронцям вдалося встановити, що глава військово-лікарської комісії, яка також є директором одного з медичних установ Харківської області, зажадала від батьків призовника неправомірну хабар за підготовку документів про його непридатність до проходження військової служби.

В Харькове на взятке попалась глава военно-медицинской комиссии. Фото: Прокуратура Харьковской области

При цьому медик отримувала гроші двома траншами. Перший склав 12 тисяч гривень, а під час отримання другого, в розмірі $ 700 (більше 18 тисяч гривень за курсом), правоохоронці затримали главу військово-медичної комісії. Тепер жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

В Харькове на взятке попалась глава военно-медицинской комиссии. Фото: Прокуратура Харьковской области

«Наразі досудове розслідування триває. Вирішується питання про повідомлення про підозру і обрання запобіжного заходу », – йдеться в повідомленні.

В Харькове на взятке попалась глава военно-медицинской комиссии. Скриншот: Прокуратура Харьковской области в Фейсбук

Джерело: