У Харківській області суботу оголосили днем жалоби за загиблими в Ан-26

Після катастрофи близько Чугуєва, 26 вересня в Харківській області оголосили днем ​​жалоби за загиблими, яких на даний момент нарахували 25 осіб.

Відповідне розпорядження підписав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

«У цей день на всій території області будуть приспущені державні прапори на будівлях і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій. Крім того, керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності в цей день рекомендується скасувати розважальні заходи », – зазначено в документі.

Також рекомендується скасувати спортивні змагання в регіоні, повісити поряд з прапором України траурну стрічку, а теле- і радіокомпаній внести зміни в програму трансляцій, виключивши розважальний контент.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов повідомив, які завдання стояли перед розбився військовим літаком. За словами чиновника, борт виконував навчально-тренувальний політ.

Як повідомляла «Країна», за фактом падіння військового літака Ан-26 Повітряних сил ЗСУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження. Воно відкрито за статтею 416 Кримінального кодексу України про порушення правил польотів і підготовки до них, що спричинило катастрофу і тяжкі наслідки.

Джерело: