У Греції спалили переповнений табір біженців на Лесбосі. 12 тисяч людей опинилися заблокованими на вулиці

Тисячі мігрантів, втекли з переповненого табору біженців «Моріа» на грецькому острові Лесбос після пожеж, спопелити табір в ніч на середу, 9 вересня. Велика частина біженців проникла на територію країни через кордон з Туреччиною, з якою у Греції загострилися відносини.

Про трагедії повідомляє видання GreekReporter.

Табір, в якому проживало понад 12 000 мігрантів і біженців, за повідомленнями пожежної служби розрахований всього на 2800 чоловік. У вівторок, 8 вересня, він виявився ізольований через виявлену спалаху коронавирусной хвороби. Про це оголосила служба охорони здоров’я, яка виявила в Морії 35 випадків Covid-19.

Пожежна служба повідомляє про «кількох осередках спалаху» навколо і всередині табору. Однак повідомлення про те, що пожежа почали самі мігранти, обурені карантином, представники служби не підтверджують.

Тисячі людей, в тому числі жінки з немовлятами, діти, люди похилого віку, хворі, інваліди, в паніці бігли, несучи з собою частину майна

Поліція заблокувала шосе в напрямку Мітілени, щоб запобігти втечі мігрантів в місто.

«Пожежа поширилася всередині і зовні табору і знищив його … Більше 12 000 мігрантів охороняються поліцією на шосе», – розповів в ефірі грецького телеканалу «Скай мер столиці острова, Мілінене, Стратос Кітеліс.

«Це дуже складна ситуація, тому що деякі з опинилися на вулиці людей ковід-позитивні», – додає чиновник.

debaty.sumy.ua