У Гомелі помер хлопець, якого прийняли за протестувальника і закрили в автозаку

Після декількох годин, помилково проведених в автозаку на спеці помер 25-річний житель Гомеля зі слабким серцем. Напередодні його затримали в центрі міста, прийнявши за протестуючого. Мати вважає, що до цього його жорстоко били.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на матір загиблого.

Відзначається, що хлопець їхав на побачення з дівчиною, однак з якоїсь причини силовики взяли його за протестуючого і закрили в машині, після чого автозак кілька годин простояв на спеці в очікуванні черги на в’їзді в СІЗО.


На скарги молодої людини не реагували, а після криків відвезли в психіатричну лікарню. Місцевий лікар зрозумів, у чому проблема і направив хлопця в госпіталь, проте той помер по дорозі.

«Саша був в одному з автозаків … Він не брав участі в акції. Поїхав у неділю до дівчини. Його спіймали десь в центрі, коли його пересадили в іншу машину. Він написав мені, що його спіймали … І все. Я шукав його всі ці дні. Інформації про нього мені не надали. Сьогодні мені, нарешті, сказали, що Саша в морзі. Мені відмовилися показати тіло. Думаю, його жорстоко побили », – розповіла вбита горем мати.

Відзначається, що «коли він довгий час перебував в закритій машині в черзі в СІЗО, йому стало погано. Молода людина кричав, проте його визнали неадекватною і відвезли в психіатричну лікарню. Там, розповіла мати загиблого, досвідчений лікар зрозумів, що проблема в іншому, викликав швидку, але хлопця вже не врятували », – зазначено в повідомленні.

На даний момент в Білорусі тисячі затриманих активістів, які виступили проти продовження терміну президентства Олександра Лукашенка. Близько 250 осіб були госпіталізовані з ушкодженнями після зіткнень протестуючих з поліцією, який помер по дорозі в лікарню став другою жертвою подій в Білорусі.

Пізніше російське агентство «РІА Новини» в Telegram-каналі повідомило, що Слідчий комітет Білорусі в Гомельській області почав перевірку за фактом смерті молодої людини, якого затримували силовики.

Джерело: