У головного редактора «Цензор.нет» Юрія Бутусова виявлений коронавірус. Напередодні він був на ток-шоу разом з нардепами

Головний редатор сайту «Цензор.нет» Юрій Бутусов оголосив, що у нього коронавірус. Про це Бутусов написав на своїй сторінці в Facebook.

Бутусов зазначив, що результат він отримав в суботу, 19 липня, днем.

«Симптоми – температура 36,9-37,2 і невелика ломота в суглобах. Інших симптомів – першіння, кашлю немає, температура не піднімається, її навіть можна не помітити. Якби не епідемія, я міг би і не звернути увагу, проте в такому випадку краще не зволікати з тестуванням. Його роблять дуже швидко, це не створює великих незручностей », – розповів про самопочуття Бутусов.

Він не знає, де міг заразитися і розповів, що зараз відчуває себе добре.

«Я на самоізоляції будинку, сім’я також буде на самоізоляції до моменту повного лікування», – зазначив головний редактор «Цензора». Він також написав, що вважає за необхідне повідомити про свій діагноз всім, з ким я був в контакті за останнім часом ..

Відзначимо, що в четвер увечері Бутусов був в ефірі програми «Право на владу» разом з народними депутатами Олександром Дубинським, Ігорем Палицею, Іриною Геращенко (сиділа біля Бутусова), головою партії «Слуга народу» Олександром Корнієнко (також сидів біля Бутусова), спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим, співголовою фракції «Опозиційна платформа За життя» Юрієм Бойко.

Юрий Бутусов журналист заразился коронавирусом

Джерело: