У французькій лабораторії перевірили аналізи Навального

У Франції в лабораторії Буше перевірили аналізи російського опозиціонера Олексія Навального, якого виписали з берлінської клініки «Charite». Їх вивчали під керівництвом Головного управління озброєння.

Про це з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Франції пише видання Figaro.

Так, лабораторія знаходиться в департаменті Есон і входить в список лабораторій, акредитованих ОЗХЗ (Організації по забороні хімічної зброї).

Як відзначили у французькому Міноборони, аналізи підтвердили використання НЕЙРОТОКСИЧНІСТЬ речовини.

Нагадаємо, інцидент з Навальний трапився 20 серпня. Тоді йому стало погано на борту літака. Навального у важкому стані помістили до лікарні Томська, а через два дні політика вивезли до Берліна і поклали в клініку Charite.

Незалежні лабораторії Німеччини, Франції та Швеції прийшли до висновку, що Навального отруїли речовиною нервово-паралітичної дії групи «Новачок». 14 вересня, стало відомо, що політика повністю відключили від апарату штучної вентиляції легенів, він самостійно встав з ліжка і пробував трохи ходити.

Вчора стало відомо, що лікарі клініки Charite виписали російського опозиціонера зі стаціонару. Медики припускають, що повне одужання політика можливо.

Джерело: